Paslaugos

Paslaugos pavadinimas Paslaugos apibūdinimas Įkainis
Informavimas  Reikalingos informacijos apie socialinę pagalbą suteikimas. Kartu su asmeniu analizuojama asmens (šeimos) probleminė situacija ir ieškoma problemos sprendimo būdų. nemokamai
Socialiniai projektai Dalyvavimas, pagalba ir partnerystė rengiant socialinius projektus. sutartinis
Ligonių ir neįgaliųjų transportavimas       Šia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas – nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar socialinio statuso. Ji pritaikyta tiek žmonėms judantiems vežimėlio pagalba, tiek gulintiems ar sėdintiems  ligoniams. Klaipėdos  m.

1val./ 17 Eur.

Už miesto ribų – kaina sutartinė.

Kliento problemų vertinimas jo namuose Ši paslauga teikiama keliais etapais:

1. Atvykimas ir problemos identifikavimas;
2. Realių problemos sprendimo būdų pasiūla ir pagalba jas sprendžiant.

17 Eur.
Psichologinė vaiko piešinio analizė Profesionali piešinio analizė, kurią atlieka psichologas, papildo ir patikslina informaciją apie vaiko fizinę ir protinę raidą, santykį su šeimos nariais, socialumą bei vaiko pasąmonėje slypinčias mintis. Paslauga suteikiama kliento namuose. 37 Eur.
Mobili Auklė Atsižvelgiant į tėvelių lūkesčius ir reikalavimus, į šeimą siunčiame psichologo parinktą kandidatę arba auklę, dirbančią  mūsų įstaigoje.

Daugiau informacijos rasite www.mobiliaukle.lt

sutartinis
Kineziterapeutas į namus Įstaigos kineziterapeutė atlieka kliento sveikatos būklės vertinimą bei sudaro individualią programą, kurią ir atlieka kartu su klientu. Klientui, jo namuose siūlomos aktyvių ir pasyvių MANKŠTŲ PROGRAMOS,taip pat viso kūno ir atskirų jo dalių MASAŽAI. sutartinis